Minust ja kontakt

Tere! 

Mina olen Kristina. Tore, et oled sattunud minu blogisse ning loodan, et tuled siia ikka ja jälle tagasi. Kuna armastan ülekõige jooksmist, siis siit blogist leiadki lugemist enam-jaolt sellel teemal.

Aastal 2011 võtsin osa esimesest rahvajooksust ja pole siiamaani enam pidama saanud. Jooksmine on nüüdseks üks osa minu elust. Jooksmist alustasin täiesti nullist ja iga aastaga olen liikunud aina paremuse poole. Siiski ei leia Sa siit blogist andekust, kuldseid medaleid ega karikaid. Selle asemel võid aga näha, kuhu viib loll enesekindlus ja põikpäisus. Võin saladuskatte all öelda, et üsna kaugele. :)

Pole möödunud ühtegi päeva, kui ma poleks pingutanud selle nimel, kus ma hetkel olen. Kui 2012 a jooksin 10 km ajaga 1:05:34, siis 2016 a oli 10 km ajaks juba 0:48:05. Tänaseks olen jooksnud ka neli maratoni, esimese ajaga 4:50:30 ja parima ajaga 4:00:10.

Mind on alati saatnud ka üks mõttetera: "A river cuts through rock, not because of its power, but because of its persistence". Ja nii ongi, tasa sõuad, kaugele jõuad. Ka Sina! Alla võib anda ainult siis, kui pingutad lõpuni!

Kui Sul tekkis küsimusi, tahad vahetada mõtteid või on mõni tore idee, siis kirjuta mulle julgelt kristina885@hotmail.com.

Päikest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar