9. august 2018

Juhhuu! Lõpuks sain ka need magnetid!

Ma ei mäleta, kus ma esimest korda nägin neid magneteid, millega saab jooksunumbreid särgi külge kinnitada ilma, et peaks haaknõeltega pusima ja riiet lõhkuma aga alates sellest hetkest olen ma neid ka endale tahtnud.


Selgus aga, et paljast tahtmisest siin ei piisa. Neid lihtsalt ei ole kuskil. Veel hullem - ma ei osanud neile isegi nime anda, kuidas ma neid nt googlest otsin?

Kõik kellel need olemas olid/on, vastasid mu küsimuse peale - sain kingituseks, ostsin välismaalt, keegi andis... aga minul kahjuks selliseid magnetijumalaid polnud.

Täna hommikul aga saabus see maagiline hetk, kui ma nägin Facebookis kommentaari, et Spartas on need olemas. Arvake ära, kuhu ma kohe pärast tööd läksin? Ja olidki olemas! Ja tulidki minuga koju kaasa! Ja ma sain teada, kuidas neid edaspidi googeldada - bibbits või magnetic race bib holders. Nagu... daaa! :D

 Ma ei oskagi öelda, kas nende juures on ägedam see, et nad on nii ilusad kollased või et neil on Sparta logo peal. Maksid 10 eurot ja tunduvad päris korralikud. Eks ma laupäeval katsetan ära ja jagan muljeid.

Ja palun ei, ärge öelge, et neid on tegelikult igalt poolt saada ja ma olen ainus maamunal, kes need lõpuks ometi sai. Las ma nüüd rõõmustan oma magnetite üle. :D Ja kellel veel ei ole, siis Spartas oli neid veel terve hunnik.

Bye-bye safety pins!


2 kommentaari:

 1. Kas need nagu töötavad ka? Et hoiavad numbrit kinni seal, kus ta parajasti olema peab?

  Ma ise olen pakkunud tootearenduseks ideed, et trukkidega niburõngad.

  See särgi augustamine pole minu arust teema... Jooksusärgid on kulumaterjal, mis niikuinii üle hooaja ei kesta ju? Pikematel võistlustel, kus peab riideid vahetama ja seljas on vaheldumisi särk, fliis või jope, pannakse numbrid nkn seljakoti külge.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Proovisin nüüd 10 km võistlusel neid ja töötavad väga hästi. Olid lõpuni seal, kuhu ma nad panin, ei hõõrunud ega seganud kuidagi.
   Jookussärgid on tõepoolest kulumaterjal ja sõltub materjalist, mõni peab tõesti vaid aasta vastu. Mõni parem särk on mul juba väga vana aga ikka kasutuses. Nõeltega katki torgatud riiet on aga kole vaadata. Mina olen nende magnetitega hetkel rahul. :)

   Kustuta