17. detsember 2017

Jõulujutt #4

Jätk eelmisele postitusele, mis oli jätkuks eelmisele, mis oli omakorda jätkuks oma eelmisele postitusele...#14 Jõulukaunistused
Jõulukaunistustest on hetkel kasutusel vaid värvilised jõulutuled ja valged haldjapallid. Vanasti lõikasin ka paberist aknale kaunistusi aga nüüd, elades 9. korrusel, tundub see nii... igav - keegi peale kodusolijate ei näe ju.


#15 Parim jõulukink
Häid ja meeldejäävaid kingitusi on olnud üksjagu ja nendel ma hetkel ei peatugi.

Reede hommikul sain smsi, et mind ootab üks pakike. Olin üsna kindel, et keegi spordiblogijatest on selle teele pannud ja kuna uudishimu oli suur, guugeldasin kohe välja, kus see posti pandi. Targemaks ma muidugi ei saanud, sest asukoht ei öelnud mulle midagi.

Enne kui sellele pakile järgi läksin, viisin ära enda saadetava paki ja oh seda õnnetust, kui pidin postkontoris enda nime pakile peale panema. "Ilma saatja nimeta me vastu ei võta!" Nõmedad, ma ütlen, pool põnevusest kadus igavikku. :D

Ruttasin siis teisele pakile järgi ja olin üsna põnevil. Pakki avades nägin esimese asjana käsitsi kirjutatud armast kirja päkapikult Regiinalt. Pakki oli ta pannud d-vitamiinid, mis kuluvad alati ära. No sellist asja ei ole, et d-vitamiinid vedelema jäävad. Lisaks on need 4x kangemad kui mu praegused, mis rõõmustab mind väga.

Veel leidsin pakist ilusa sheikeri. Mu vana sheiker oligi juba liiga vana ja liiiiga roosa, seega kulub täiesti marjaks ära. Lisaks oli veel üks šokolaad, mida ma olen mitu aastat poes jõulude aeg vaadanud aga kuidagi pole raatsinud osta. Ütleme, et oli ootamist väärt küll (loe: ammu otsas).


Aitäh, armas Regiina! Väga vahva oli sinult pakki saada.

Umbes 15 tundi pärast enda paki postitamist kirjutas mulle Viigi, et pakk on käes (vau, kui kiiresti!). Nüüd ei tule mitte ainult minul, vaid ka Viigil kõik piparkoogid ükssarviku kujulised. Et kes jõulumaagiast osa tahab saada, teab, kelle poole pöörduda. ;)


#16 Mida teha jõuludel
See on nüüd küll keeruline teema. Eks jõuludel tuleb teha seda, mida iganes soovid. Kui soovid, võid need perega veeta. Kui soovid, võid spa'sse puhkama minna. Kui soovid, võid lihtsalt maha magada.


#17 Talvised spordialad
Talviste spordialadega olen tegelenud väga vähe, näiteks lumelauaga pole kunagi sõitnud. Suusatanud olen oma elus vist kaks korda ja sedagi hirmus, et lõhun laenutatud suusad ära. Seevastu uisutamas olen käinud palju ja endalgi on uisud olemas. Kahju ainult, et seda talve nii vähe viimasel ajal on, ei soodusta eriti talviseid spordialasid.

*

Mind lahutab 2000 kilomeetrist kõigest veel 29,2 km. Nii lähedal aga samas nii kaugel.

Ilusat kolmandat adventi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar