30. september 2017

Septembri kokkuvõte

Sattusin sel kuul mingisse müstilisse ajaauku. Kui tavaliselt kirjutan kuu kokkuvõtet jooksvalt, siis selkorral alustasin täna tühjalt lehelt ja seetõttu tuleb sellest veidi poolik postitus.

September numbrites:
 • treeningsessioone: 19x
 • ...sh trennipäevi 15x
 • treeningutele kulunud aeg: 25 h
 • kogutud kilomeetrid: 152,9 km
 • trennidega põletatud kalorid: 7260 kcal
 • maratoni rekordiparandus ca 20 min (uus aeg 4:00:10)
 • Saue sügisjooksul vanuseklassi I koht

Saanud teada, et võitsin Saue sügisjooksult endale medali, leppisin kokku, et lähen Sauele ja saan selle kätte. Paar tundi hiljem helistas jooksu korraldaja ja Saue spordikeskuse juhataja Terje Toomingas, et ta toob mulle ise medali töö juurde ära. Milline luksus! Väga lahke temast. :)Pärast maratoni oli ka selge, et midagi peab ette võtma seoses energiageelidega. See oli juba teine maraton, kus need vastu hakkasid ja ca 30. kilomeetrist neid enam tarbida ei suutnud. Õnneks oli Viigi rääkinud Enerviti energiatablettidest ja mõeldud-tehtud, tegin Spordipoistelt tellimuse. Tellimus sai valmis väga kiirelt, minutitega.

Säästmaks loodust ja transpordiraha, läksin tablettidele ise Türi tänaval asuvasse lattu järgi. Minu suureks üllatuseks anti mulle kätte Enerviti seljakoti moodi kotike, kus olid sees lisaks soovitud tablettidele ka joogipudel ja energiabatoon. Aitäh, Toomas Ellmann ja Spordipoisid, väga armas teist! :) Homsel jooksul proovin ära, kuidas energiatablett töötab.Oktoobris ootab ees koguni kolm jooksuüritust: Paide-Türi Rahvajooks, Tartu Linnamaraton ja Pärnu Rannajooks. Teglikult oli plaanis hooajale Tartus mõnus punkt panna aga siis ilmus pildile Pärnu jooks. Kuidagi kiiresti on see aasta läinud. :)

September piltides:


Pirital

Kabelikivi ja kükitav mannatera

Tallinna vanalinn linnamüürilt vaadatuna

Lemmik loomaaiast

Mina. Niisama. Kitsega.

Sõbrad :D

2 kommentaari:

 1. Ootan huviga sinu tagasisidet energiatablettide kohta :) ja huvitav kui tihti neid peaks maratoni ajal sisse võtma?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Proovin, uurin ja annan kindlasti teada. :)

   Kustuta