1. detsember 2016

Kuu aega veel...

...et täita ära kõik 11 kuud tagasi püstitatud eesmärgid ja lubadused! Aasta alguses olin ma ebatraditsiooniline ja jätsin kõik eesmärgid/lubadused kirja panemata. Siiski on kõik jooksvalt tekkinud mõtted realiseerunud. No enam-vähem.

Esimene detsember tõi kaasa ka ühe huvitava tähelepaneku...
Olen käinud ca kaks kuud tööpäeva hommikuti kell 7 trennis. Tavaliselt tuleb koos minuga 1-2 inimest ja kella tiksudes lisandub veel mõni. Hetkeks, kui ma olen oma treeninguga ühele poole saanud, on jõusaalis maksimaalselt 6 inimest. Täna aga avanes täiesti teine vaatepilt. Inimesi muudkui tuli ja tuli ning ükshetk tekkis isegi tunne, et koht on üle rahvastatud. Ilmselt algas täna "jõuluks vormi" projekt. Loodan, et see kestab vähemalt järgmiste jõuludeni.

Kas te teate, mis tunne on joosta 1h jooksulindil? Aga 1,5h? Aga 99 minutit? Ükskord tekkis uudishimu, et mis number tuleb jooksulindile siis, kui 99 minutit on täis. Nii ma siis jooksin ja ilma üllatuseta hakkas kõik lihtsalt otsast/nullist peale. Aga ma vähemalt tean nüüd. :D Gymlecos on jooksulindid paigutatud nii, et näed küll aknast välja aga hommikupimeduses näed sealt vastu vaatamas vaid enda peegelpilti. Olles jooksnud sedasi juba mitu nädalat, on mul väga selge pilt sellest, milline on mu jooksutehnika (loe: õudne) ja millisel hetkel see täiesti lagunema hakkab (loe: KOHUTAV!).

Mul on hea meel, et lõpuks on detsember. Kuigi paljud panid jõulutuled juba novembri keskel akendele, siis mulle tundus see veidi vara. Nüüd on aga palju mõnusam hommikuti üles ärgata ja esimese asjana sooja valgusega haldjapallid sisse lülitada. Äratus kell 6:10 ei tundu enam üldsegi nii raske. Paraku ei aita jõulutulede soojus selle vastu, kui tahaks mõni õhtu hirmsasti korraga ära süüa vähemalt kilo šokolaadi. Ja siis sööks sellele otsa veel kilo mandariine, liiter jäätist, kilo martsipani... õnneks saab juba teisipäeval veidi isusid rahuldada ja maiustada ühe oivalise tervisliku tordiga.

Igatahes... Toredat jõuluaega! :)

Haldjapallid

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar