1. november 2016

Oktoobri kokkuvõte

Üks õhtu oli akna taga eriliselt ilus.
Pühin blogilt veidike tolmu maha ja teen põgusa ülevaate oktoobrist, mis lendas küll ainult linnutiivul. Olen nüüd kolm nädalat olnud jõutreeningute lainel, kuid ka jooksmine pole kuhugi kadunud. 

Kokku sai 19 tunni jooksul tehtud 17 treeningut. Nende käigus kogusin kokku lausa 70km, põhiosa on tulnud soojendusjooksudest aga ka rattasõidust, sõudmisest.

Mulle meeldib see, et GymLecos on olemas CrossFiti treeningsaal ja -vahendid. Eriti lahedad on kangikettad, mis ei pruugi olla teab mis rasked aga näevad hiiglaslikud välja. Nt 10kg CrossFiti ketas on sama paks, kui panna kokku umbes 3 tavalist 10kg ketast. Igatahes on sellistega väga badass trenni teha.

Märkasin täna hommikul ühte huvitavat asja - GymLecos on kombeks kõigil kõigile naeratades öelda tere. TYSKis vahetasime tere/head aega sõnu ikka nendega, kellega vahest pikemalt jutustama jäid aga mujal spordiklubides pole seda väga kohanud.

Oktoober numbrites:
Jalapäevi 5x
Ülekeha treeninuid 3x
Terve keha jõutreeninguid 3x
Jooksutrenne 2x
Muu aeroobne trenn 4x

Ja rohkem ma täna ei kirjutagi. Mul on terve hunnik postitusi draftis, annaks keegi vaid jõudu, et need lõpuni kirjutada. Samuti lõpeb lähipäevadel üks pisike projekt aga sellest juba siis, kui õige aeg. Seniks aga kaunist novembrikuud! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar