16. oktoober 2016

Nädala kokkuvõte 10.10-16.10.2016

Vahelduseks saab kirjutada ka millestki muust kui ainult jooksmisest. Nimelt ostsin ma eelmine pühapäev jõusaali hommikuse kuupaketi ning tuletasin lihastele meelde, mis asi on hantel ja kang. Väga veider oli teha tühja kangiga soojenduskükke ja saada korralikud reielihaste krambid. Ah? :D Ühesõnaga, esimesest jõusaalitrennist midagi head välja ei koorunud. Jalad leinasid pikki jooksuotsi...

ESMASPÄEV
Äratus kell 6:00. Kausitäis kaerahelbe putru kõhtu ja trenni. Jõusaalis selgus, et eelmise päeva mini-trenn annab ikka mõnuga tunda, mistõttu tegin harjutusi vaid nendele lihasgruppidele, mis ei olnud  sel hetkel veel valusad. Tööle minnes oli kuidagi eriliselt hea olla, mõnus värskus oli hinge pugenud. No ja kui hommikul on juba trenn tehtud, siis tähendab, et õhtul on rohkem vaba aega ka, jei! Mitte, et ma oma piimhapet täis lihastega väga seda vaba aega kasutada oleks saanud.

TEISIPÄEV
Kuna eelmise hommiku äratus tundus kui piinarikas surm, siis seekord äratas kell 10 minutit hiljem. Sellistel varastel hommikutundidel tundub ka 1 minut rohkem und täieliku võiduna. Tegin kardiot ehk testisin igat kardiomasinat natuke. Ma juba kujutan ette neid pimedate ja külmade talvehommikute "idüllilisi" jooksutrenne jooksulindil... jee!

KOLMAPÄEV
Kui eelnevatel päevadel käisin Teaduspargi GymLecos, siis seekord suundusin Laki omasse ja see oli hea otsus. Teine jõusaal on mõnusalt valge, avar, suurte akendega ja seal oli ka vähem inimesi (loe: esimeses oli peale minu üks-kaks, teises olin päris üksi :D). Selkorral tegin korraliku jalapäeva. Tund aega ja juba jalad värisesid all. Mõnus!

NELJAPÄEV
Ma poleks uskunud, et päev pärast jalapäeva võiks kõhulihaste harjutused olla nii valusad. Tuharates oli täpselt selline tunne, nagu oleks keegi üritanud roostes naelaga neid mõrvata. Seekord oli jõusaalis rohkem inimesi, ei tekkinud tunnet, nagu oleks keset ööd sisse murdnud. Ühe maja küljes näitas termomeeter -7 kraadi. Küllap see polnud õige aga kergelt ehmatav küll.

REEDE
Väljateenitud puhkus! Kui hommikuse trenni pluss on see, et õhtul on rohkem vaba aega, siis miinuseks on see, et töölt hiljem koju minnes passin superhüpermega ummikus Pärnu maanteel Hiiu jaamast Nõmme turuni. Trennivabal päeval lähen tööle varem ja õhtul sellist nalja ei näe.  Inimesed võiks rohkem bussiga sõita, hoiaks veidi ruumi kokku. :D

LAUPÄEV
Veel üks puhkepäev. Käisin ühel koolitusel end harimas.

PÜHAPÄEV
Täna tehti jõusaalis filmi. Sisse õlitatud poolpaljad tüdrukud ja üks kutt poseerisid ning tegid erinevaid harjutusi. Minu kardio-trenni see õnneks ei seganud. Alustuseks jooksin 15min, siis sõitsin rattaga, stepperiga ja veel ühe korra rattaga. Kokku sai tunni ajaga läbitud lausa 15km. Väike venitus veel otsa ja oligi kõik.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar