31. august 2016

Augusti kokkuvõte

Augustis osalesin üritusel "Aktiivne august", mille põhiline eesmärk oli saada iga päev aktiivsuskellaga 100% päevasest aktiivsusest. Motivatsiooniks toimus veel paar loosimist ja nende vahel, kes terve kuu vältel on eesmärgi suutnud ära täita, loositakse välja Oivaline Tervislik Tort. Eks näis, kas õnn naeratab või ei.

Kui ma juuni alguses Polari kella sain, siis ma viitsisin seda koguaeg kanda ja vaadata, mitu sammu ma päeva jooksul teen. Juulis kandsin seda põhiliselt ainult trennis ja noh, päris tüütu oli augustis jälle seda päev läbi käel kanda aga trennivabadel päevadel poleks ma muidu 100% täis saanud. Sain ka targemaks, et kellal saab määrata aktiivsustasemeid, et mida kõrgem, seda raskemini tuleb aktiivsus täis. Mul pole õrna aimugi, mis mul on (tõenäoliselt kõige madalam?) ja kuidas seda muuta saab, ei ole olnud tahtmist süveneda. Eesmärk oli saada 100% ja nii palju ma seda kella ka kandsin, et see täis tuleks

Teine, kõige tähtsam eesmärk oli maraton. Selle päeva aktiivsuseks tuli 847% ehk üle 55 000 sammu ehk 46,6 km. Sel päeval põletasin 3930 kcal. Tulemusega jäin rohkem kui rahule. Ainuke asi, mis enesekindlust kõigutas oli see veider põlvevalu, mis mingil põhjusel tuli, paar päeva oli ja kadus jälgi jätmata (?).

8 km Männi pargis... it will be fun, they said!
August numbrites:
Kui eelmine kuu hõiskasin, et 160 jooksukilomeetrit on senine ühe kuu rekord, siis sel kuul sai joostud lausa 167,2 km.

Augusti nädalad.
Jooksutrenne: 15 + 1 maraton
Muid trenne: 2 - tegin keharaskustreeningut. Üllatav oli see, et pärast nii pikka eemalolekut jõutreeningutest mäletavad lihased väga hästi, mida nad suudavad - 5 lõuatõmmet? Ikka saab, kuigi mitte nii kerglevalt nagu kevadel.
Puhkepäevi: 13

Hea näide sellest, kuidas kaks järjestikkust päeva pole vennad
(esimene - tavaline jooks, teine - lõikudega jooks).

September tuleb ka põnev kuu. Ma hetkel veel ei tea, kui suure tüki ma hammustan kahe poolmaratoni ja kolme pisema võistluse näol aga eks näis. Samuti tahaksin lõppude lõpuks ka selle poolmaratoni alla kahe tunni ära joosta.

:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar