5. juuli 2016

Joostes joonistades - süda

Tükk aega vedasin näpuga jooni mööda Tallinna kaarti ja lõpuks leidsin ideaalse koha, kuhu saab gpsiga joonistada südame. Muidugi oleks lihtsam olnud paintiga see joon ise tõmmata aga see poleks ju olnud see. Enda tehtud on ikka enda tehtud.


Seekord jah, tõsi, ei jooksnud. Lihtsalt kõndisin, tehes veidi kiiremaid samme. Ma isegi ei hakanud mõtlema, et võiks joosta aga südame tahtsin ära teha küll. Kui nüüd aus olla, siis see rada eriti jooksmiseks ei kõlbagi. Miljon korda tuleb ületada sõiduteid ja lisaks pole osadel teedel üldse kõnniteid.

Suutsin ühest kohast valesti minna ehk magasin maha Koskla ja Tulika tn ristumiskoha ja paremale küljele tuli üks lisasakk. Samuti saaks teha vasakule poolele ühe pisikese saki juurde. Aga ma ei viitsi seda uuesti läbi teha, mitte praegu.


Nende sakkide tegemine oligi kõige keerulisem - majad olid kohati risti-rästi ja no ei saanud aru, kus mingi tänav läheb või ei lähe. Paras üllatus oli ka see, et Algi tänav oli kahes osas ja osade keskel oli väike heinamaa. :D Aga üldiselt on täitsa teostav ja jalutuskäik oli tore. Sai jälle uut piirkonda uudistada, kuhu tavaliselt ei satu.

Paar pilti on veel mõtetes, eks näis, millal nendeni jõuan.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar